GeniuSpy Ekibi

GeniuSpy Ekibi

Team Of 8 Blue People Holding Up Connected Pieces To A ColorfulGeniuSpy, eğitimci Fırat Ataklı tarafından kuruldu.

Ataklı 1993-96 yılları arasında Kuleli Askeri Lisesi’nde okudu. 1996 yılında üniversite sınavını Türkiye birincisi olarak kazandı. 2000 yılında Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünden mezun olduktan sonra dört sene öğretmenlik ve yedi sene okul yöneticiliği yaptı. 2011 yılından itibaren danışmanlık yapmaya başlayan, çeşitli özel okulların kuruluşlarında görev alan, okullarda sistem kurma ve eğitim verme konularında uzmanlaşan Ataklı  FACS (Facial Action Coding System) konusunda uzman sertifikasına sahip ve “KARANLIKTA GOL ATMAK” isimli kitabın yazarı. Ataklı aynı zamanda Elma Yayınevi yayın kurulu üyesi.

GeniuSpy’ın yaratılmasıyla geçen dört yıl boyunca hem yurt içinden hem de yurtdışından pek çok eğitim uzmanı ve danışmanla çalışıldı. Başta Güney Kore ve Finlandiya olmak üzere, yurtdışındaki danışmanlarımızla bağlantımız halen sürüyor.

GeniuSpy’ı uygulayan ekip psikologlardan, öğretmenlerden ve pedagoglardan meydana geliyor. Uzun yıllardır beraber çalıştığımız, düşünme becerileri konusunda geniş tecrübeye sahip olan yol arkadaşlarımızdan kurulu ekibimiz, GeniuSpy’ın ilkelerini ve eşsizlik fenomeninin mantığını özümsemiş, kendini işine ve hizmet verdiği ailelerle çocuklara adamış çalışanlardan oluşuyor.