velilerden

GeniuSpy etkili, pratik ve çok yönlü. Bu program sayesinde kızımın bakış açısı ve olaylar karşısında strateji geliştirme yetisi her geçen gün artıyor. Ben de bir anne olarak doğru insanlar ve doğru bir yer bulmuş olmanın huzuruyla çocuğum için ileriye daha güvenle bakabiliyorum. GeniuSpy çocuğa birden fazla bakış açısı kazandırmayı hedefliyor. Bu da ileride sadece akademik başarıyı değil, yaşamın getirdiği olağan sorunlarla baş etme gücünü de artıracaktır. Bu nedenlerden dolayı GeniuSpy’ı çevreme kesinlikle tavsiye ediyorum.

Nur Karali - GeniuSpy Velisi

GeniuSpy geleceğe dönük pencereyi sonuna kadar açan; zekânın ve ufkun açılmasına yardım eden bir sistem. Kurum bize tanıtılırken verilen sözlerin sonuna kadar arkasında duruluyor. Detaylara önem veriliyor. Mekan olarak da son derece samimi ve içten bir auraya sahip. GeniuSpy sayesinde torunumun dikkat süresi uzadı. Artık farklı yönlerden bakmayı becerebiliyor. Bakmakla kalmayıp görmeyi öğrendi ve farkındalığı arttı. Bu programı kesinlikle tavsiye ediyorum.

Bircan Turan - GeniuSpy Velisi

GeniuSpy için şunları söyleyebilirim: Yaratıcı, sonuç odaklı, nokta atışı çalışan bir kurum. GeniuSpy’da öncelikle çocuğuma kapsamlı bir değerlendirme yapıldı. Değerlendirme neticesinde oğlumun güçlü yönleri ve güçlendirilmesi gereken noktaları ortaya çıktı. Daha sonra yaratıcı ve eğlenceli aktiviteler içeren düşünme becerileri programı uygulanmaya başlandı.  Oğlumun, burada yaptığı çalışmaların katkısıyla, sadece okul hayatında değil, sosyal hayatında da  yaratıcı, sonuç odaklı, stratejik yaklaşımlar sergilediğini görüyorum. Yalnız dikkat alanında değil; analitik düşünme, strateji kurma, problem çözme vb alanlarda hem kağıt-kalem etkinlikleri hem de zevkli oyunlarla zengin bir program yürütülüyor. Oğlum Efe motive bir şekilde GeniuSpy’a devam ediyor. GeniuSpy’ı tüm velilere tavsiye ederim.

İdil Diler – GeniuSpy Velisi

Canlı, nazik ve çocuklara kendini sevdiren bir kurum GeniuSpy. GeniuSpy’ın katkılarıyla oğullarım düşüncelerini belli bir sıra ve sistematiğe oturtabiliyorlar. Kuruluş amacı ve mantığı, personel kalitesi GeniuSpy’ı farklı kılıyor.

Başar Göçmen - GeniuSpy Velisi

GeniuSpy eğitici, eğlenceli ve tamamlayıcı. Çocuk gelişiminde farklı yöntemler ve materyaller kullanıyor. Bu da hem GeniuSpy’ı eğlenceli hale getirip motivasyonu artırıyor hem de çocuğun özgüveninin artmasını sağlıyor. Çocukların güçlü ve zayıf yönlerinin belirlenip gelişimin her yönde sağlandığı GeniuSpy’ı kesinlikle tavsiye ederim.

Muhammed Çaka – GeniuSpy Velisi

Geliştirici, keyifli ve yenilikçi bir program olan GeniuSpy kızım Ayşe’yi disiplin, özgüven ve çok yönlü algılama konusunda geliştirdi. Biz ise Ayşe’deki bu değişimi ve gelişimi zevk ile izliyoruz. Farkındalığımız arttı. Daha önce böyle bir programın varlığını bilmiyorduk. Eksik alanların tespit edilerek çok yönlü gelişimin desteklenmesi farklı olan tarafı bence. Velilere bu programı öneriyorum.

Dilek Gürvardar – GeniuSpy Velisi

Çocuğumuzun ihtiyaçlarına uygun eğitim aldığı GeniuSpy öğretici, eğitici ve zekâ artırıcı. Bu durumdan çok memnunuz. Kişiye özel eğitim verdiği için kesinlikle velilere tavsiye ediyoruz.

Aslı Akar- GeniuSpy Velisi

Uzun yıllardır okulumuzda düşünme becerileri dersleri uyguluyoruz. GeniuSpy bu uygulamaların temelini atmakla kalmadı, aynı zamanda öğrencilerimize ve velilerimize de büyük fayda sağladı. Öğrencilerimiz bu programdan faydalandıkları için çok mutluyuz.

Efdal Irmak-Kurucu
Özel Efdal Okulları

GeniuSpy akılcı, geliştirici ve faydalı. GeniuSpy sayesinde oğlumun planlama becerisi arttı. Daha hızlı düşünebilir hale geldi ve hata payı azaldı. GeniuSpy standart eğitim sisteminin dışına çıkarak çocukları fazlasıyla düşünmeye yöneltiyor ve üretken olmalarını sağlıyor. Tavsiye ediyorum.

Yasemin Karakelle - GeniuSpy Velisi

GeniuSpy aile olarak farkındalığımızı artırdı. Çocuklarımın okul başarısı ve kendine güvenleri konusunda beklentilerimizin üzerinde artış sağladı. Programın ihtiyaçları iyi belirleyen ve geliştiren bir yapısı var. Bilgi birikimi güçlü ve hassas bir ortam GeniuSpy. Çocuklarım zevkle hem kendilerini geliştiriyor hem de eğleniyor. Etkili, ilgili, çözüm üreten ve yol gösterici olarak tanımlayacağım bu programı tüm velilere öneririm.

Çiğdem Yalçınkaya- GeniuSpy Velisi

GeniuSpy çocuğumuzu tanımamızı ve niteliklerini nasıl geliştirebileceğimizi anlamamızı sağlıyor. Katkıları bireysel gelişim, planlama ve disiplin. Kullandığı farklı yöntemlerle çocuğumu geliştiren GeniuSpy’ı tüm velilere tavsiye ederim.

Tolga Evren - GeniuSpy Velisi